Členovia cechu

 

Firma / Kachliar Mesto Kraj Fotka
MARŠO-SK, spol. s r.o. Pezinok Bratislavský marso
Tomáš Labaj Jahodná Bratislavský 04-am
AM Company Corporation s.r.o. Bratislava Bratislavský 04-am
Tuma Invest spol. s.r.o. Bánovce n B. Trenčiansky kraj 19-kachliarstvo
Biofire Banská Bystrica Bansko Bystrický 19-kachliarstvo
Kachliarstvo a krby s.r.o. / Bitalová Hanna, Bitala Jozef Bratislava Bratislavský 19-kachliarstvo
Peter Lišhák Žilina Žilinský 30-lisak-i
Litvák Marián Klin Žilinský
Adam Kašiar Svederník Žilinský
Vladimír Brath Rajecké Teplice Žilinský
Branislav Bielek Žilinský
Peter Velička Turzovka Žilinský  36-velicka-i
Betko Pavel Liptovsky Mikulas Žilinský
KACHLE-ORAVA / Mgr. Róbert Kopilec Oravský Podzámok Žilinský
Rastislav Materanka Turzovka Žilinský
 Ing. Marián OLŠAVSKÝ/MAYKI – WOLF Hlboké nad Váhom Žilinský 0948 913 955
Róbert Lovás Močenok Nitriansky 01-lovas
Kišík Marek Lukavica Banskobystrický
Koreň Miroslav Zvolen-Zolná Banskobystrický
Holmík Marek Banská Bystrica Banskobystrický 25-holmik-i
Ing. Marek Šoltés Gyňov Košický
Holovčák Milan Vyšná Rybnica Košický
Igor Knizner Spisska Nova ves Košický
Tancar Vasil Kojšov Košický
Miroslav Jesenský Nižná Myšľa Košický 27-Jesenský-i
Ing. Marek Mati Košice Košický
Ján Káňa Chmeľnica Prešovský
Jozef Džamba Bardejov Prešovský
Ján Šulík Veľký Šariš Prešovský
Ing. Peter Havrila – pH7 Pavlovce Prešovský 12-havrila
Tomko Milan Tulčík Prešovský
Damián Tkáč Brezovička Prešovský
Tomko Miroslav Tulčík Prešovský
Peter Krempaský Prešovský
Ing. Igor Kolšovský Prešov Prešovský 28-kolsovsky-i
Peter Francan Sabinov Prešovský
Jozef Mizerák Lúčka Prešovský 15-mizerak
Frandulič František Ubľa Prešovský
Mario Viktorín Prešov Prešovský
Rindoš Ľubomír Stará Ľubovňa Prešovský
Holub Ubľa Prešovský
Džamba Štefan Bardejov Prešovský 13-dzamba
Miroslav Lešundák Spišská Belá Prešovský “>18-lesundak
Ing Pataky Milan Nové Zámky Nitriansky 21-pataky
Finta Róbert Komárno Nitriansky
PADFIN SLOVAKIA / Pataky Nové Zámky Nitriansky 20-padfin
Martin Hvoždara N.M. nad Váhom Trenčiansky 26-evolet-i
Mikloš Martin Trenčianske Jastrabie Trenčiansky
SPAK / Kulina Milan Prievidza Trenčiansky 29-spak-i
Paholík Viliam Považská Bystrica Trenčiansky
Anton Škorčák Nemšová Trenčiansky 11-skorcak
Ing. Fitzel / Vilif s.r.o. Poruba Trenčiansky 24a-vilif-i
Štefan Buš Horné Saliby Trnavský
Kaminy ukrajina Ukrajina Zakarpatskaya oblast’ 19-kachliarstvo
Igor Kuznecov Rusko Jekaterinburg
Deczky Gyula Maďarsko
Kamnářství a krby Jozef Bitala / Jozef Bitala Praha ČR 08-kamnarstvi
Költő András Budapest Maďarsko
Andrzej Kareta Polski Czieszyn Poľsko
Kafle Suwaj Maków Podhalański Poľsko 32-suwai-i
Sylvia a Daniel Truszkowscy NOWY SĄCZ Poľsko 34-syda-i
Milan Árendáš Keramika – Fajansa Tvrdošovce Nitriansky 22-Fajansa
B.A.B Krby kachle / Babicza Jozef  Nové Zámky  Nitriansky 23-Babicza
 Ján Brusák  Zvolen  Banskobystrický
 Ďaďo Jaroslav Ing.  Banská Bystrica  Banskobystrický
Nádasd kerámia  /Költő András /Hosszú Árpád  Budapest  Maďarsko
 PALOMINO KRBY, s.r.o.   Ružomberok  Žilinský 39-palomino-i
Zoltán Bulík Žilinský
 Z.B.R.W. ZDUN   Malbork  Poľsko 47-zdun-i
 PPHU Northern  Krapkowice  Poľsko
 KUBAS  Kwiatów  Poľsko
 Adam Grin  Niemodlin  Poľsko 48-grin-i
 LCK. GONTOWICZ A.  Poľsko
 Ard-Pol  Poľsko
 Kapraľ Peter   Turzovka  Žilinský
 Greguš Alexander   Turzovka  Žilinský
 EKO-TERM  Bielska-Białej  Poľsko 51-ekoterm-i
Ján Jankanič / Dobrý kachliar Prešov Prešovský
Viktor Kolšovský Prešov Prešovský
Ivan Labaš Košice Košický
Peter Bencur Dolný Kubín Žilinský
Július Dražo Hliník n. Hronom Banskobystrický
Jozef Zakutný Gelnica Košický
Vladimír Gehrer Dežerice Trenčiansky
Jozef Meliška Trenčín Trenčiansky
Pavol Mihál Poprad Prešovský
Marek Kundračík Prešov Prešovský
Dalibor Sádecký Trenčín Trenčiansky
Pavol Ferianec Stará Myjava Trenčiansky
Vladimír Duga Poriadie Trenčiansky
Ondrej Jakabovič Veľké Rovné Žilinský
ŠTYL-ART-KOM, spol. s r.o Bratislava Bratislavský 33-turbo-i
Ivan Dubovský (čestný člen) Žilina Žilinský
Krby Turbo / p. Toth (partnerskýčlen) Melnik ČR 33-turbo-i
Ing. Římek Stanislav (partnerský člen) Benešov ČR
Motyka Stanislaw (partnerský člen) Milówka Poľsko
TATAREK / Dawid Partyka (partnerský člen) Wroclaw Poľsko 31-tatarek-i
 Caminus kreslenie (partnerský člen)  Praha  ČR 38-Caminus-i
 EU Controll (partnerskýčlen)  Námestovo  Žilinský 41-eu-controll-i
 Roman Frolich / KOMINY HELUZ(partnerský člen) 42-frolich-i
 PPH KOKOSZKA LOTZ (partnerský člen)  KLODZKO  Poľsko 43-kominki-i
 Prumyslová keramika (partnerský člen)  ČR
 VPF medium (partnerský člen)  Bratislava  Bratislavský 44-medium
 Incheba Expo  (partnerský člen)  Bratislava  Bratislavský 45-incheba-i
Kachlová Kamna (partnerský člen)  Melč  ČR 46-kachlova-kamna-i
świat Kominków (partnerský člen)  Poľsko 49-kominki-i
 Peter Marinčič (partnerský člen)   Trstené  Žilinský

Riadni členovia: s hlasovacím právom, pomoc v právnych radách, iné partnerskí členovia: bez hlasovacieho práva

Mediálny partner:

severka